Podujatia

Všetkým záujemcom ponúkame možnosť zúčastniť sa na vinárskych podujatiach, akými je účasť na zbere hrozna, spracovanie hrozna a plnenie vína do fliaš. Radi vám predstavíme naše výrobné postupy a proces produkcie kvalitných slovenských vín. Organizujeme tiež rodinné oslavy či posedenia a zaujímavé firemné teambuildingy.

Vinárske podujatia

Podujatia v našom vinárstve vás presvedčia o tom, že víno môže byť skutočný zážitok. Neodmysliteľne patria k jeseni, no aby ste si mohli užiť príjemné posedenia a program zameraný na kultúru vína kedykoľvek, organizujeme podujatia počas celého roka. Zúčastnite sa ručného zberu hrozna alebo plnenia fliaš spojeného s ochutnávkou. Radi vám predstavíme vinárstvo BRIGANT a otvoríme dvere vínnych pivníc.

Firemný teambuilding

Najlepší program pre váš tím, navyše s pohárom vína v ruke. Zažite firemné posedenie, stretnutie s partnermi alebo teambuilding v našom vinárstve. Ak si chcete odpočinúť od prostredia kancelárie, pripravíme pre vás prostredie so súkromnou a uvoľnenou atmosférou. V prípade záujmu zorganizujeme pre vašu spoločnosť riadenú ochutnávku vín s odborným výkladom a prehliadku našich priestorov.

Rodinné oslavy

Výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočné víno. Či už oslavu pre rodinu a priateľov organizujete, alebo by ste chceli tento zážitok podarovať niekomu blízkemu, sme tu pre vás. Zorganizujeme rodinnú oslavu pre 4 až 25 hostí podľa vašich požiadaviek. Počas programu môžete ochutnať naše najlepšie ročníky a pochutnať si na domácom občerstvení, perfektne spárovanom s podávaným vínom.