Naše vína

Nadšenie a láska k dobrému vínu je pevnou súčasťou našej rodiny. Výrobe kvalitného vína venujeme všetku svoju pozornosť, aby ste sa aj vy, naši zákazníci, mohli tešiť z výsledkov práce slovenských vinárov. Neustále rozširujeme našu ponuku a zdokonaľujeme svoje znalosti, čo sa odráža aj na kvalite a oceneniach našich vín.

Kvalitné slovenské odrodové vína

Kladieme dôraz na vysokú kvalitu vín a snažíme sa zachovávať integritu pestovaných odrôd. Medzi našimi vínami sú bohato zastúpené polosuché a suché biele vína, ale aj výnimočné červené vína s plnou chuťou a nezameniteľnou arómou.

Stálicami medzi našimi vínami sú aj obľúbené odrody Rizling vlašský, Pinot Gris a Frankovka modrá. V našej ponuke nájdete kvalitné červené víno Dunaj. Milovníkom osviežujúceho perlivého vína prinášame Brizzante s ovocnou chuťou. 

Ručný zber v našich viniciach

Od začiatku sme sa vydali na cestu poctivej práce a výroby kvalitných odrodových vín. Naše víno pochádza zo slovenských viníc, prevažne z južného Slovenska a malokarpatskej vinohradnícka oblasti, z hurbanovského či modranského vinohradníckeho rajóna.

Kvalita vína začína už vo vinohrade, preto dbáme na správne postupy pri pestovaní a ošetrovaní hrozna. Finálnu kvalitu zaručuje poctivý ručný zber a šetrné spracovanie hrozna.

To najlepšie z našich vinohradov

Ochutnajte víno z hrozna dopestovaného v našich viniciach. V ponuke vinárstva BRIGANT nájdete kvalitné odrodové vína s chráneným označením pôvodu a harmonické asembláže. Naše vína dosahujú vynikajúce úspechy, a to nielen medzi našimi priateľmi a zákazníkmi, ale aj na medzinárodných vinárskych súťažiach.