Degustácie vína

Pozývame vás na príjemné posedenie pri pohári vína priamo v našom vinárstve. V priebehu riadenej degustácie ochutnáte skvelé vína z našej produkcie a obohatíte svoje vedomosti z oblasti vínnej kultúry.

Ochutnávka vín

Privátnu ochutnávku vín zorganizujeme presne podľa vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a my pripravíme degustačný program na mieru pre vás a vašich priateľov.

Vinárske podujatia

Okrem súkromných degustácií organizujeme verejné vinárske podujatia, rodinné a firemné oslavy. Radi pre vás pripravíme nezabudnuteľný zážitok v našom vinárstve.

Ponuka degustácie

Prehliadku vínnej pivnice spojenú s degustáciou vína organizujeme v priestoroch nášho vinárstva. Navštívte nás v obci Čataj, v seneckom vinohradníckom rajóne. Radi vám priblížime históriu vinárstva BRIGANT, výrobný proces a dozrievanie vína. Naučíme vás, ako víno degustovať, vnímať paletu jeho chutí, vôní a farieb.

Ochutnávky vín

V jedinečných priestoroch nášho vinárstva prežijete neopakovateľné chvíle. Organizujeme riadené ochutnávky vín pre 4 až 25 osôb, počas ktorých spoločne objavíme nové chute výberových slovenských vín. Spoznajte proces výroby a spracovania vína, ako aj filozofiu a históriu Vinárstva BRIGANT. Súčasťou degustácie je prehliadka vínnej pivnice a výrobných priestorov.

Degustácia na mieru

Veríme, že degustácia vína by pre vás mala byť nezabudnuteľným zážitkom. Chcete ochutnať prémiové archívne vína alebo spojiť degustáciu s gastronomickým zážitkom? Výber vín, občerstvenie, program prehliadky aj odborný výklad radi prispôsobíme vašim predstavám.

K dispozícií je vám naša degustačná miestnosť, vonkajšie priestory aj podniková vinotéka, v ktorej si môžete víno zakúpiť. V prípade záujmu o degustáciu nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.